Hakkımızda

Yılmaztürk Bilgisayar 2004 yılında Murat Yılmaztürk tarafından uzmanlık alanımız olan bilgisayar satış teknik servis ve web tasarımı konusunda hizmet vermek için kurulmuştur. Daha sonra değişen pazar şartlarıyla güvenlik kamerası ve alarm sistemleri üzerinede hizmet vermeye başlamış ve halende sektörde "en kalite hizmet" sloganıyla hizmete devam etmektedir.

Güvenlik sistemlerinde ve bilgisayar sistemlerinde kullandığımız ürünlerin bakımlarını bizzat gerçekleştirip 7/24 teknik yardım ekibimiz ile de hizmet sunmaktayız. Ayrıca ürünlerimizin gerçek 2 yıl garantileri olup zaman kazanmak için ürünlerin genelde birebir değişimini sağlamaktayız.

  • Profesyonel Çözümler
  • Kaliteli Hizmet Anlayışı
  • Kurumsal Çözüm Danışmanlık
  • İşletmelere özel Ekipmanlarla Montaj
  • Garantili İşçilik
  • 7/24 Destek Hizmeti
0
+
Yıllık Montaj Rakamı
0
+
Üzerinde Memnuniyet
0
+
Mutlu Yöneticiler
0
+
Cevaplanan Destek

Yılmaztürk Bilgisayar olarak sadece kameralarla değil otomatik bariyer sistemlerinin kurulumu ile de güvenlik sistemleri oluşturmaktayız.

Güvenlik sistemleri dışında faaliyet gösterdiğimiz alanlarımız ise; Server kurulumu, Bilgisayar Bakım ve Tamirleri, HDD Veri Kurtarma Arge Çalışmaları

Bilgisayar ve Güvenlik denilince akla gelen Yılmaztürk Bilgisayar, sektörümüzde kullanılan tüm malzeme ve techizatların yanı sıra, akılcı yöntemler üretmek için çabalıyoruz. Bu doğrultu da, Arge bölümümüzü her geçen gün daha da yeni projelerle güçlendirmekteyiz. Kısaca siz isteyin biz üretelim.
Firmamız Kurumsal olarak hizmet vermekle birlikte, sektörde bütün ana iş dalını ve kollarını takip etmektedir. Dolayısı ile hakim olduğu konularda ise aranacak tek adres olmayı ana hedef olarak belirlemiştir.