– Oto Güvenlik Sistemleri

Araçlarımızın hırsızlıklara karşı korunması ve takibinin yapılması için geliştirilmiş sistemlerin montaj işlemlerini gerçekleştiren Yılmaztürk Bilgisayar, kullanıcıların istekleri doğrultusunda alarm sistemi – GPS Araç Takip sistemi ve kamera güvenlik sistemi olarak üç farklı seçenekle hizmet sunmakta.

Alarm sistemimiz çalışma prensibi olarak yüksek ve düşük hassasiyet ayarlanabilir dereceleri ile, araca temas halinde yüksek ses uyarısı ile sadece caydırıcı özelliğe sahiptir.

GPS sistemimiz ise aracımızın uydudan takibini sağlayarak nerede olduğunu tespit etmek üzere kullanılmaktadır. İstenildiği takdirde uzaktan erişimle aracımızın motor çalışmasını durdurabilir, elektriğini keserek bulunduğu noktadan ayrılamamasını sağlayabilmektedir. Bu sistemimiz dünya üzerinde kullanılan ve kabul edilmiş en etkili ve en güvenli sistem olma özelliğine sahiptir.

 Kamera sistemimiz de yine, özellikle toplu taşıma araçlarının araç içi güvenliğini sağlamak için kullanılması amacı dışında, araç dışında ise herhangi bir olası kaza olaylarının kayıt altına alınması amacı ile aracımıza kurulumları gerçekleştirilen sistemlerdir.